GNSS signál v budovách

V dnešní době je pokryt GNSS signálem téměř každý kousek planety. Jediné kde GNSS signál nenajdete, jsou schované prostory. Jsou to v podstatě všechny prostory, ze kterých nemáte přímý výhled na družice.
GNSS REPEATOR ROGER Vám umožní pokrytí GNSS signálu tam, kde síla GNSS signálu z družic nedosáhne. Jedná se o jedinečné zařízení svého druhu, které umí pokrýt či zesílit stovky metrů čtverečních GNSS signálem a to kdekoliv.Dokáže pokrýt vysílání systémů satelitního sledování GNSS. Vysílá GNSS polohu dle umístění antény, např. ze střechy, boku budovy apd. Díky GNSS zesilovači a rozbočovači můžete GNSS signálem pokrýt velké plochy. Ideální je pro zabezpečení vozidel a rychlého získání GNSS polohy pro navigaci.

Příklady využití GNSS signálu:
• Využití satelitního hlídání vozidel i v prostorech bez běžného pokrytí GNSS signálem.
• Vozidla hasičů nebo záchranářů jsou neustále na GNSS signálu pro rychlé využití GNSS navigací a systémů
• Umožňuje předvádět GNSS navigace a jiná zařízení v obchodech, veletrzích a výstavách. Vhodné i pro servisy GNSS přístrojů
• Využití je u mobilních telefonů a tabletů s integrovaným GNSS přijímačem v metru, autobusu nebo tramvaji

Univerzální řešení pro zajištění aktuální polohy a sledování pohybu

Zajistěte si ochranu toho, na čem Vám záleží.
Trackery jsou malé a lehké přístroje, které dokáží uchránit Váš majetek (auto, blízké osoby, zásilky nebo domácí mazlíčky). Pomocí kombinace sítě mobilních operátorů a navigace GPS umožňují zjistit polohu pomocí textových zpráv SMS.
Jednoduše - ze svého mobilního telefonu zašlete SMS na Tracker a ten Vám vrátí zpět SMS s GPS souřadnicemi.

Díky nim si pak můžete zjistit polohu:
• ve svém mobilním telefonu nebo tabletu.
• ve svém PC na Internetu (servery mapy.cz, Google maps a jiné)
• ve své GPS navigaci zadáním souřadnic

VYUŽITÍ

Domácnosti
V domácnostech naše produkty slouží zejména k ochraně seniorů, dětí a domácích mazlíčků. Pomocí SMS zjistíte jejich polohu a získáte tak jistotu, že budete vždy vědět, kde se nachází.
Zdravotnictví
Centra se specializovanou péčí mohou využít trackerů pro zajištění bezpečnosti osob, které opouštějí budovy. GPS systémy se využívají právě pro lokalizaci mimo budovy a poskytují tak svobodu pacientům postiženým například Alzheimerovou chorobou. Pro lokalizaci uvnitř budov poskytujeme také řešení. Máte-li o zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.
Logistika
Sledování vozidel je dnes již běžnou záležitostí. Jste-li soukromá osoba, využijete vlastností série FM, která Vám zabezpečí vozidlo za cenu jedné SMS. Máte-li firmu a poskytujete služby, pak oceníte výhodné finanční podmínky a spolehlivost.
Chcete-li sledovat online a nemáte specializovaný software můžete využít služeb našeho portálu www.mojepoloha.cz.
Bezpečnostní agentury , policejní a záchranné sbory.
Sledujte své zaměstnance v terénu a ochrante je - online uvidíte, kde se nacházejí a můžete tak být vždy na blízku. Trackery můžete také nabízet jako službu.
Náš tým Vám navrhne řešení přesně na míru.
Chcete-li využít specializovaného řešení, kontaktujte nás. Naši technici jsou Vám k dispozici.