• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jsme předním českým distributorem elektronických součástek, avšak intenzivně obchodujeme i v rámci globální distribuční sítě. Na obchod navazuje vývoj a výroba elektronických zařízení a servisní činnost. Prodej součástek podporuje kvalifikované poradenství a testovací kapacita.

Velkoobchod dodává všechny typy elektronických součástek: integrované obvody, diskrétní polovodiče, optosoučástky, rezistory, kondenzátory, induktory a jiné pasivní součástky, konektory (spojení deska-kabel, deska-deska), magnetické součástky a materiály, elektromechanická a polovodičová relé, ochranné součástky proti přepětí, dále krystaly, oscilátory, baterie a další součástky pro elektroniku. Sortiment doplňují moduly a sestavy.

Formy dodavatelské spolupráce: Snažíme se především vyhovovat potřebám profesionálních zákazníků všech velikostí, kteří nejčastěji preferují:

  • Autorizovaná distribuce součástek od světových výrobců (Fujitsu-Takamisawa: relé, Vacuumschmelze, Magnetics: magnetické prvky, Ledtech, EOI: LED součástky a sestavy, Aries-speciální konektory, Semelab - spolehlivé součástky, aj.) včetně technické a aplikační podpory .
  • Dodávky ze skladu. Disponujeme vlastním rozsáhlým skladem s více než 50000 položkami z uvedeného sortimentu. Prodejní software, v němž jsou obsaženy i technické informace, umožňuje našim odborně vzdělaným prodejcům rychlé vyhledání potřebného typu nebo ekvivalentu. Neprodáváme součástky podle ceníku, neboť světové ceny se prudce vyvíjejí. Zpracováváme vždy konkrétní písemné a telefonické poptávky. Ceny se sjednávají na základě odebraného množství součástek, požadované dodací lhůty, dodacích a platebních podmínek. Dodávka zboží expresní dopravou na území ČR je do 24 nebo 48 hodin po vyskladnění. Ve spolupráci s našimi partnery z Evropy a USA nabízíme výběr součástek a subsystémů podle jejich nabídkových katalogů a databází.
  • Dodávky pro výrobu. Na základě rozpisky zákazníka-výrobce jsme schopni zpracovat nabídku na plánované dodávky kompletní rozpisky, rozložit dodávky sad např. po měsících, a tak minimalizovat rizika a hromadění zásob ve výrobě. Respektujeme požadavky na dodržení určitých vlastností klíčových součástek (např. výrobce, rok výroby, teplotní rozsah) anebo naopak sami vyhledáváme z dodavatelské databáze ekvivalenty a náhrady. Na základě vzájemné důvěry garantujeme dodávky.
  • Řešení problémů spojených se sháněním součástek, které zákazník potřebuje dodat velmi rychle, se speciálními parametry, těžko dostupné apod. Jsme členem globální distribuční sítě ERAI, a tak s vysokou pravděpodobností dokážeme zajistit součástku, na které vázne Vaše výroba.

 

 

V případě reklamace klikněte zde